Na horu

každý svou cestou

Nabízíme práci v naší škole na níže uvedených pozicích. 

Požadavky a úvazek na jednostlivých pozicích najdete vždy u pozice, naše nabídka je následující:

 

- práce v harmonickém, převážně ženském kolektivu, kde mužský prvek bude vítán

- standardní platové podmínky + odměny

- podpora dalšího vzdělávání

- vzhledem k téměř osmileté existenci i stabilitu projektu, v rejstříku je škola zapsána od září 2018, předchozí forma "sdružené školy" fungovala od září 2014

- pěkné pracovní prostředí

 

Více sdělíme osobně. Zájemce prosíme o zaslání profesního životopisu na adresu školy - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">.

 

Nabízené pozice: 

 

učitel /učitelka 1. stupně

Učitel či učitelka by měl mít vysokoškolské magisterské vzdělání - učitelství pro 1. stupeň ZŠ, kurs Montessori 6-12 let či alespoň zkušenost s Montessori pedagogikou a zájem si kurs doplnit.

 

vychovatel /vychovatelka pro práci s dětmi ve družině

Vychovatel či vychovatelka by měl/a mít středoškolské pedagogické vzdělání, zkušenost s Montessori pedagogikou a zájem doplnit si montessori kurz.

 

učitel / učitelka tělesné výchovy - dohoda na 2 hodiny týdně

Učitel či učitelka by měl mít vysokoškolské magisterské vzdělání a aprobací pro tělesnou výchovu, výhodou je zkušenost s Montessori pedagogikou.

Nabízíme práci na dohodu v rozsahu 2 hodiny týdně, standardní platové podmínky.

 

učitel /učitelka anglického jazyka 

Učitel či učitelka by měli mít vysokoškolské magisterské vzdělání, kurs Montessori 6-12 let či alespoň zkušenost s Montessori pedagogikou a zájem si kurs doplnit. Práce na částečný úvazek, případně dle dohody a naších možností možno doplnit i na celý. 

 

učitel / učitelka českého jazyka - pro 7. - 9. třídu

Učitel či učitelka by měli mít vysokoškolské magisterské vzdělání, kurs Montessori 6-12 let či alespoň zkušenost s Montessori pedagogikou a zájem si kurs doplnit. Práce na částečný úvazek, případně dle dohody a naších možností možno doplnit i na celý. 

 

                                                                  aktualizováno 18.3. 2022