Na horu

každý svou cestou

Šance pro Vaše dítě je název cyklu předškolního setkávání. Program vychází z principů a postupů Montessori pedagogiky. Vyvinula jej Společnost Montessori ČR, s.r.o., která jej i ve svých centrech dva roky ověřovala. Cyklus sestává z minimálně deseti 90minutových setkání v připraveném prostředí, je určen pro děti a jejich rodiče a v ideálním případě je ku prospěchu oběma skupinám. 

 

K čemu je a pro koho si můžete přečíst v následujícím článku.

 

Aktuálně - další cyklus zatím nemáme přesně naplánovaný.

 

Pokud máte zájem o účast, kontaktujte nás na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zde jsou pokyny pro rodiče a děti.

První cyklus probíhal v lednu - březnu 2014, druhý cyklus březen - červen 2014.